Ana Sayfaya Dönüş
Fenerbahçeyim!
15 Mayıs 2012


Merhaba,

Fenerbahçeyim ve bu iki yıllık süreçte twitterda da gördüm ki Emek sineması için en büyük emeği verenler de Fenerbahçeli.

Geçen iki yılda Beşiktaş Çarşı'nın yürüyüşlere katılımından duyduğum memnuniyeti dile getirmiş, birkaç kez de yazılarımda yazmıştım, sitede duruyor.

Eminim pek çok Galatasaraylı da vardır Emek mücadelesinde.

Ancak bugün bence Fenerbahçemizin günü! Çektiğimiz onca çile ve her türlü engellemeye rağmen, cesur başkanımız Aziz Yıldırım ve yöneticilerimizin hapiste olmasına rağmen, Fenerbahçemiz yıkılmadı, tam tersi iki kupada final şansı elde ettik, diğer branşlarda büyük başarılar elde ettik.

2 yıl önce Fener tribününde Nejat İşler'in Emek sineması pankartı açtığını okuyunca, ki bildiğim tek takımdır tribününde Emek sineması pankartı açılan, açıkcası epey sevinmiştim, olmasını dilediğim bir şeydi, ben çok nadir maçlara gidiyorum. Fenerlilerin Emek sinemasına sahip çıkması benim için ayrı önemdeydi!

Mehmet Kurtkaya

NOT: Mayıs 2010'da yazdığım ve o günden beri kesintisiz olarak 2 yıldır sitemizin ana sayfasında linki olan Büyük Şirketler ve Demokrasi yazımı da ilave olarak sonuna kadar okumanızı tavsiye ediyorum!